Kamado BONO griliaiŠiuolaikinės KAMADO tipo giliai gaminami iš įvairiausių medžiagų, pvz., karščiui atsparios keramikos ir kitų ugniai atsparių medžiagų, terakotos – tradicinės poringos degtos keramikos iš natūralaus molio, arba portlandcemenčio ir smulkintų lavos akmenų mišinio. Griliaus paviršius taip pat gali labai skirtis. Jis gali būti padengtas blizgia keramine glazūra, dažais, dekoratyviniu faktūriniu tinku arba keramine mozaika. Šiuolaikinė keramika ir ugniai atsparios medžiagos apsaugo kepsninę nuo skilinėjimo.

Keraminė giliaus konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. Taip pat KAMADO grilyje galima labai tiksliai reguliuoti oro srautą bei temperatūrą, todėl šio tipo griliai yra labai panašūs į malkomis kūrenamas krosnis ir jose galima kepti bei skrudinti maistą tokiu pat būdu kaip ir įprastoje orkaitėje. KAMADO griliai skirti ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius, pyragus ir duoną.

KAMADO grilių karkasas keraminis, jo viduje – keraminis rezervuaras anglims – ugniadėžė. Apatinėje konstrukcijos dalyje yra oro sklendė, per kurią oro srautas patenka į ugniadėžę. Grilio kupolo formos dangtyje įtaisyta antra reguliuojama oro sklendė, per ją išeina oro srautas. Šios sklendės padeda reguliuoti maisto gaminimo temperatūrą. Virš ugnies kabinamos kepimo grotelės padėti kepiniams. Taip pat KAMADO tipo grilio dangtis turi angą, per kurią įdedamas termometras maisto kepimo temperatūrai matuoti.

NAUJIENA! Patobulintas ir labai kompaktiškas modelis rekomenduojamas mažoms žmonių grupėms. Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudojimui mažesnėse terasose. Su šiuo modeliu nesunkiai iškepsite 8 burgerius, viščiuką, 4 jautienos antrekotus, 30 cm. skersmens picą ar duoną. Patarsime ir apmokinsime kaip naudotis!

*AKCIJA! Perkantiems šią savaitę grilį Kamado Bono Minimo suteiksime 15 eurų nuolaidą jo priedams. Įdėkite į krepšelį grilį ir jo priedus. Spaudžiate pirkti ir suvedate nuolaidos kodą minimo08  . Jei reikia pagalbos renkantis priedus - skambinkite ar rašykite. Grilių ir jo priedų kiekis yra ribotas.

*Prekių kiekis ribotas. Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos.

€284.05 €299.00

Populiariausias modelis, pritaikytas gaminti maistą šeimai ar draugų kompanijoms. Puikus pasirinkimas privataus namo kiemui, kotedžo terasai ar sodybai. Patarsime ir apmokinsime kaip naudotis!

**AKCIJA! Perkantiems šią savaitę grilį Kamado Bono Media suteiksime 35 eurų nuolaidą jo priedams. Įdėkite į krepšelį grilį ir jo priedus. Spaudžiate pirkti ir suvedate nuolaidos kodą grilis08 . Jei reikia pagalbos renkantis priedus - skambinkite ar rašykite. Grilių ir jo priedų kiekis yra ribotas.

**AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime grilį į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis! Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos.

€569.05 €599.00

Didesnis modelis, talpus, erdvus ir labai patogus. Tikrai vertas dėmesio, skirtas tiek kasdieniniam  ar šventiniam naudojimui. Puikiai tinka prie namų ir nedideliems restoranams, barams, kaimo turizmo sodyboms. Turi visas BONO MEDIA funkcijas ir tuo pačių dar daugiau galimybių ruošiant maistą jį kepant, rūkant, grilinant ar naudojant kaip orkaitę.  Patarsime ir apmokinsime kaip naudotis. 

Gera rūkykla LT vyrai rekomenduoja GRANDE!

*AKCIJA! Perkantiems šią savaitę grilį Kamado Bono Grande suteiksime 35 eurų nuolaidą jo priedams. Įdėkite į krepšelį grilį ir jo priedus. Spaudžiate pirkti ir suvedate nuolaidos kodą grilis08  . Jei reikia pagalbos renkantis priedus - skambinkite ar rašykite. Grilių ir jo priedų kiekis yra ribotas.

**AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime grilį į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis! Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos.

€664.05 €699.00
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink