Kamado BONO PRIEDAI

Grilio žiebtuvėlis "PAKO". Spalvos įvairios pagal tiekimo partiją: Juoda, mėlyna, raudona, šviesiai mėlyna, geltona.

€1.99

Nerūdijančio plieno picos peilis, skirtas greitai supjaustyti picą.

€4.99

Nerūdijančio plieno griliaus žnyplės maistui paiimti ar padėti ant grotelių. 35 cm dydžio.

€5.99

Himalajų druskos akmenį galima naudoti tiek maisto paruošimui, tiek serviravimui. Pagaminta is 100% natūralios himalajų kalnų druskos. Ant akmens galite kepti jūros gerybes, mėsą, daržoves. Ruošiamas patiekalas labai nežymiai įgauna papildomo sūrumo. Naudojant maito ruošimui palaipsniui įkaitinkite akmenį orkaitėje arba ant atviros ugnies Dėmesio - prieš kaitinant akmenį įsitikinkite, kad jis yra sausas, kadangi akmenyje susikaupusi dregmė gali jį sutrupinti. Plaukite po drungnu vandeniu naudodami vielinį šepetį. 20x15x5cm

€5.99

Aukščiausios kokybės vidutinės frakcijos medžio anglis "Texas Club" pagaminta iš ąžuolo, buko ir skroblo medienos. Anglis yra visiskai ekologiška ir pasižymi itin ilgu degimo laiku. Naudojant šią anglį, savo Kamado kepsninėje galėsite kepti 10 ir daugiau valandų jos nepildant iš naujo. Gaminant šią anglį,jos smulkiausios dalelės yra atsijojamos todėl pakuotėje rasite tik stambius gabaliukus be jokių dulkių ar priemaišų.

€6.99

Ekologiški Ugnies įdegtukai, Superstarter XXL 34 vnt. pasižymi itin ilgu degimo laiku, jie skirti greitam ir efektyviam ugnies įkūrimui židiniuose, krosnelėse, krosnyse, BBQ kepsninėse, šašlykinėse, laužavietėse ir t.t. Ugnies įdegtukai yra ekologiškai švarūs ir saugūs. Dega be dūmų ir be kvapo, nėra toksiški žmonėms ar gyvūnams.Pagaminti iš suspaustų pušų pjuvenų ir augalinio aliejaus.

€8.99

Ekologiški ugnies įdegtukai Firestarter XL 120 vnt. Skirti greitam ir efektyviam ugnies įkūrimui židiniuose, krosnelėse, krosnyse, BBQ kepsninėse, rūkyklose, šašlykinėse, laužavietėse ir t.t. Ugnies įdegtukai yra ekologiškai švarūs ir saugūs. Dega be dūmų ir be kvapo, nėra toksiški žmonėms ar gyvūnams.Pagaminti iš suspaustų pušų pjuvenų ir augalinio aliejaus.

€8.99

Žalvarinis šepetys grotelėms valyti 30 cm. nesubraižo minkštųjų metalų, todėl drąsiai galima valyti visų tipų griliaus groteles. Ilga lenkta rankena apsaugos nuo karščio, o plati šepečio galvutė padės nuvalyti didesnį grotelių plotą.

€8.99

Specialus varžybų mišinys sukurtas BBQ profesionalų. Tai 100 % amerikietiško ąžuolo kietmedžio mišinys su pekano riešutų esensija, perteikiantis pekaninės karijos dūmų skonį. Puikiai tinka gaminant jautieną ir kiaulieną. Rūkymo briketai "Minis" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie briketai yra skirti trumpesniems (iki 2 val.) kepimo ar rūkymo ciklams, taip pat kepimui aukštoje temperatūroje.

€9.99

Kepimo lentutės (bbq wood planks) - naudojamos kepimui griliuose, orkaitėse ir konvekcinėse krosnelėse. Rekomenduojame žuvies patiekalams,jūros gėrybėms,puikiai tinka kiaulienai, raudonai mėsai, vaisiams ir daržovėms. Gaminamas patiekalas dedamas ant išmirkytos šiltame vandenyje (rekomenduojame bent valandą) lentutės ir dedamas tiesiai ant grilio grotelių ar į orkaitę. Lentutei kaistant, jos aromatas, skonis ir poskoniai (kedre esantys naturalūs eteriniai aliejai) perteikiami gaminamam patiekalui. Taip Jūsų patiekalui suteikiamas malonus kedro aromatas ir skonis, primenantis kedro riešutų skonį. Viena lentutė tarnauja nuo 1 iki 3 kartų. Lentutės gaminamos tik iš 100% natūralios kedro medienos.

€9.99

Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių burbono statinių! Burbono pėdsakai medienoje sukūria intensyvų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kaladėlės pamirkykite šiltame vandenyje apie 20-30min ir sudėkite ant rusenančių anglių bei uždenkite kepsninę. 15 vnt.

€9.99

Skaitmeninis kišeninis maisto termometras yra būtinas ruošiant įvairius patiekalus. Šis prietaisas plastikiniu korpusu lengvai nustatys skirtingų maisto produktų temperatūrą, kurią matysite skaitmeniniame ekrane.

€9.99

Nerūdijančio plieno S formas mėsos kabliai 93x110 mm, storis 5 mm. Komplete yra 4 vnt. Tinka rūkykloms prie namų.

 

 

€9.99

Keramikinis picos akmuo, skirtas picų bei kitų gaminių iš miltų kepimui Kamado BONO kepsninėse. Akmens diametras - 23 cm. Tinka MINIMO,MEDIA, GRANDE ir didesniems modeliams.

€9.99

Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių romo statinių! Romo pėdsakai medienoje sukūria intensyvų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kaladėlės pamirkykite šiltame vandenyje apie 20-30min ir sudėkite ant rusenančių anglių bei uždenkite kepsninę. 15 vnt.

€9.99

100 % Karijos medis išsiskiria savo intensyviu dūmų skoniu ir puikiai tiks gaminant jautieną, paukštieną ar avieną. Rūkymo briketai "Mojobricks Bar-B-Cubes" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie briketai yra skirti kepimo ar rūkymo ciklams kurie trunka 4 valandas ir ilgiau.

€9.99

100 % vyšnių kietmedis puikiai tiks gaminant šonkauliukus, jautieną, kiaulieną, avieną ar žvėreną. Išbandykite juos kartu su "Mojobricks competition blend" briketais ir Jūs liksit maloniai nustebę. Rūkymo kubeliai "Mojobricks Bar-B-Cubes" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie briketai yra skirti kepimo ar rūkymo ciklams kurie trunka 4 valandas ir ilgiau.

€9.99

Specialus varžybų mišinys sukurtas BBQ profesionalų. Tai 100 % amerikietiško ąžuolo kietmedžio mišinys su pekano riešutų esencija, perteikiantis pekaninės karijos dūmų skonį. Puikiai tinka gaminant jautieną ir kiaulieną. Rūkymo briketai "Mojobricks Bar-B-Cubes" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie kubeliai yra skirti kepimo ar rūkymo ciklams kurie trunka 4 valandas ir ilgiau.

€9.99

100 % Amerikos raudonasis ąžuolas puikiai tiks gaminant jautieną, žvėreną ar daržoves. Rūkymo briketai "Mojobricks Bar-B-Cubes" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie briketai yra skirti kepimo ar rūkymo ciklams kurie trunka 4 valandas ir ilgiau.

€9.99

Unikalaus Amerikos klevo kietmedžio mišinys, su obuolių esencija, perteikiantis subtilų saldžiųjų obuolių ir dūmų skonį. Puikiai tinka gaminant paukštieną, žuvį, kiaulieną ar avieną. Rūkymo briketai "Minis" yra puiki alternatyva rūkymo skiedroms ar pjuvenoms. Šie briketaii yra skirti trumpesniems (iki 2 val.) kepimo ar rūkymo ciklams, taip pat kepimui aukštoje temperatūroje.

€9.99
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink