Kamado PROFlame Expert griliai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamado - tai paprastas, bet labai efektyvus ir patogus skanaus maisto ruošimo metodas! Keraminių PROflame EXPERT kepsninių idėja apjungia amžių patikrintas kepimo tradicijas ir šiuolaikines technologijas. Kamado kepsninės prisitaiko prie kiekvieno naudotojo aplinkos ir gyvenimo būdo, priklausomai nuo šeimos dydžio ar nuo to, kiek svečių vienu metu norima pamaitinti! Išskirtinė keraminės kepsninės konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. PROflame EXPERT kamado kepsninės skirtos ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius ar duoną. Esant bet kokioms gamtos sąlygoms, su aukščiausio lygio keramine kepsnine pasijusite tikru BBQ šefu, nes tai kepsninė keturi viename: orkaitė, viryklė, kepsninė, rūkykla.

 

MINI kamado 32 cm skersmens kepsninė yra puikus sprendimas iškyloms ar vakarėliams. Tik šioje kepsninėje paruoštas gardus maistas papuoš Jūsų šeimos ar artimųjų draugų susitikimą! Ši kompaktiška kepsninė puikiai prisitaikys Jūsų namų balkone, terasoje, stovyklavietėje ar jachtos denyje.

*Pristatymo laikas per kurjerį yra 2-3 darbo dienos.

€279.00

MAXI kamado keraminė kepsninė yra namų šefo populiariausias pasirinkimas! Gaminkite išskirtinį maistą šeimai ar artimų draugų būriui! Šiai kepsninei priklauso patikimi priedai skirti kepimui, skrudinimui ar rūkymui - toks universalumas garantuos bet kokio vakarėlio sėkmę ar tai būtų gardžios picos vakaras, ar neužmirštamų didkepsnių puota, kurių vienu metu galima iškepti NRT AŠTUONIS!

*AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime grilį į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis! Pristatymo laikas per kurjerį yra 2-3 darbo dienos.

€699.00

MAXI kamado keraminė kepsninė yra namų šefo populiariausias pasirinkimas! Kamado Proflame Velykinį rinkinį sudaro - MAXI 55cm ir nešiojama MINI 32cm kepsninės, netiesioginio karščio skirstytuvas (deflektorius),  žnyplės grotelėms pakelti, žarsteklis, rūkymo drožlių įdėjimo stalčius ir 10 kg. restoraninės medžio anglies maišas.

Papildomai rekomenduojame įsigyti šiuos priedus: picos akmenį 36cm, ketaus groteles tobulam Jūsų steikui,grilio uždegiklį LOOFTLIGHTER ar grilio stalą. Iki Velykų taikoma 5 % nuolaida visiems Proflame priedams. Akcijos kodas proflame04

SUPER Velykinis pasiūlymas! Gera rūkykla vyrai REKOMENDUOJA!

*AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime kepsninės komplektą į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis!
**Akcija galioja iki 2018-04-01. Rinkinių kiekis už akcijinę kainą yra ribotas. Paskubėkite!
€749.00 €1,079.00

Virtuvės profesionalams skirta XXL keraminė kepsninė, kuri vienu metu patalpins ruošiamą maistą didelei šeimai ar draugų ratui. Vienu metu, naudojant tas pačias žarijas, Jūs galėsite paruošti net kelis patiekalus!

*AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime grilį į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis! Pristatymo laikas per kurjerį yra 2-3 darbo dienos.

€799.00
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink