• Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
  • Grilis Kamado Bono GRANDE
-5%

Prekės kodas: 303

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Kamado Bono

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €34.95

Didesnis modelis, talpus, erdvus ir labai patogus. Tikrai vertas dėmesio, skirtas tiek kasdieniniam  ar šventiniam naudojimui. Puikiai tinka prie namų ir nedideliems restoranams, barams, kaimo turizmo sodyboms. Turi visas BONO MEDIA funkcijas ir tuo pačių dar daugiau galimybių ruošiant maistą jį kepant, rūkant, grilinant ar naudojant kaip orkaitę.  Patarsime ir apmokinsime kaip naudotis. 

Gera rūkykla LT vyrai rekomenduoja GRANDE!

*AKCIJA! Perkantiems šią savaitę grilį Kamado Bono Grande suteiksime 35 eurų nuolaidą jo priedams. Įdėkite į krepšelį grilį ir jo priedus. Spaudžiate pirkti ir suvedate nuolaidos kodą grilis08  . Jei reikia pagalbos renkantis priedus - skambinkite ar rašykite. Grilių ir jo priedų kiekis yra ribotas.

**AKCIJA! Šią savaitę NEMOKAMAI pristatysime grilį į Jūsų kiemą, apmokinsime kaip naudotis! Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos.

€664.05 €699.00

Keraminė kepsninės konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. Taip pat KAMADO kepsninėse galima labai tiksliai reguliuoti oro srautą bei temperatūrą, todėl šio tipo kepsninės yra labai panašios į malkomis kūrenamas krosnis ir jose galima kepti bei skrudinti maistą tokiu pat būdu kaip ir įprastoje orkaitėje. KAMADO kepsninės skirtos ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius, pyragus ir duoną.
 
 Yra ekonomiškas, naudoja mažai anglių, pasižymi lengva vidaus temperatūros kontrole. Turi visas BONO MEDIA funkcijas ir yra itin talpus . Su šiuo modeliu iškepsite 30 mėsainių, 3 kiaulienos mentes, 6 viščiukus, 8 kg kalakutą, 15 jautienos antrekotų , 36 cm skersmens picą. Šis modelis leis mėgautis visais Kamado BONO privalumais, nes jis gali būti komplektuojamas su visais kepsninės priedais ir yra itin talpus. Rūkote žuvį , kepate duoną, skrudinat kepsnį? Kamado Bono GRANDE - nepakeičiamas Jūsų pagalbininkas tiek restorane, tiek namuose.
 
Specifikacijos:
Kepsninės skersmuo: 59cm
Kepimo grotelių skersmuo: 48cm
Kepsninės svoris (su pakuote): 101 kg
Kepsninės spalva: juoda
Parašyti atsiliepimą
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink