• Kamado Bono NEW MINIMO grilis
  • Kamado Bono NEW MINIMO grilis

Prekės kodas: 301

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Kamado Bono

NAUJIENA! Patobulintas 40cm ir labai kompaktiškas modelis rekomenduojamas mažoms žmonių grupėms. Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudojimui mažesnėse terasose. Su šiuo modeliu nesunkiai iškepsite 8 burgerius, viščiuką, 4 jautienos antrekotus, 30 cm. skersmens picą ar duoną. Patarsime ir apmokinsime kaip naudotis!

Rekomenduojama papildomai įsigyti deflektorių (minimo), ketaus groteles 34 cm, picos akmenį 23 cm, griliaus anglių uždegiklį looftlighter.

 

€299.00

Keraminė kepsninės konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. Taip pat KAMADO kepsninėse galima labai tiksliai reguliuoti oro srautą bei temperatūrą, todėl šio tipo kepsninės yra labai panašios į malkomis kūrenamas krosnis ir jose galima kepti bei skrudinti maistą tokiu pat būdu kaip ir įprastoje orkaitėje. KAMADO kepsninės skirtos ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius, pyragus ir duoną.
 
Kompaktiškas modelis rekomenduojamas mažesnėms žmonių grupėms (iki 7-8 asm.) Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudojimui mažesnėse terasose. Su šiuo modeliu nesunkiai iškepsite 8 burgerius, viščiuką, 4 jautienos antrekotus, 30cm. skersmens picą ar duoną.
 
Kepsninės skersmuo 40 cm
Kepimo grotelių skersmuo 34 cm
Kepsninės svoris (su pakuote) 44 kg
Kepsninės spalva Juoda
Parašyti atsiliepimą
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink