Išmanieji termometrai

Dar niekada nebuvo taip paprasta iškepti maistą grilyje, orkaitėje ar rūkykloje. Įsmeikite zondą į kepsnį, pasirinkite mobilioje programėleje maisto tipą (žuvis, aviena, antiena...) ir termometras pats Jus informuos kai maistas pasieks reikiamą vidinę temperatūrą. Jūsų kepsnys visada bus iškepęs!

Išmanusis maisto termometras, naudojamas grilyje, rūkykloje ar orkaiteje. Iduriame zondą į mėsą, telefono programėlėje pasirenkame mėsos tipą (kiauliena, vištiena, jautiena..) ir mėsai pasiekus reikiamą vidinę temperatūrą jūsų telefonas gaus žinutę. Veikia iki 100 metrų atsumu.

*AKCIJA. Pristatymas sausio mėnesį Lietuvoje NEMOKAMAS!

€56.05 €59.00

GrillEye yra aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino Smart Bluetooth termometras, skirtas griliams ir rūkykloms. GrillEye stebi Jūsų kepamus ar rūkomus produktus,  o Jūs tuo metu galite atsipalaiduoti su draugais ir šeima. Kai maisto temperatūra pasiekia pageidaujamą lygį, GrillEye siunčia pranešimą į Jūsų "iOS" arba "Android" įrenginį (reikia atsisiųsti nemokamą GrillEye app programėlę). Graus dizaino, labai gražiai supakuota - gali būti puiki ir prabangi dovana!

 

€94.05 €99.00
ŠĮ MĖNESĮ NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rašyk
Skambink