Looft Industries AB


 

Looft Industries AB yra inovatyvi Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti originalų išradimą – pirmąjį uždegiklį, naudojantį karštą orą. Įmonė gali didžiuotis, kad jos gaminamas išradimas yra draugiškas aplinkai, kadangi nebereikia naudoti cheminių degiųjų skysčių.

Švedijoje Looftlighter uždegikliais pradėta prekiauti 2006m. ir iki šiol yra parduota virš 300 000 vienetų daugiau nei 30-yje pasaulio šalių. Įmonė skinasi kelią į naujas rinkas ir kreipia daug dėmesio kokybei, klientui ir geram maistui.

Vienas geriausių Pasaulyje - originalus, Švedijoje patentuotas elektrinis grilio, rūkyklos, šašlykinės, židinio ar kieto kuro katilo uždegiklis. Visada lengvai ir GREITAI įkursite medžio anglis, briketus, granules, pjuvenas ar malkas. EKOLOGIŠKAS uždegimas truks vos keliolika sekundžių ir Jums niekada nereikės papildomų uždegiklių ar degimo skysčio, taip tausosite gamtą! Priliečiate uždegiklį prie anglių, pradėjus žaižaruoti - atitraukiate 5cm, o įkaitus žarijoms iki raudonumo, atitraukiate 15-20cm nuo anglių. Anglių užkūrimas užtruks 1 minutę.  Paprastai, greitai, ekologiškai  ir saugiai užkursite ugnį bet kuriuo metų laiku Jūsų kepsninėje!

Ilgis 45 cm, plotis 6,5 cm, gylis 6,5 cm, svoris 880 g. 
Galingumas 1800W, 230V, 50Hz, 600C, laido ilgis 3 m. 

GARANTIJA  net 3 metai!!!

Šią prekę Lietuvoje Jums pristatysime į namus ar ofisą per 2 darbo dienas per kurjerių tarnybą.

*AKCIJA - NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje.  

€69.99
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink