Dujiniai griliai

Ieškote kelioninio dujinio grilius? Daugiau nebeieškokite - X200 Grill2Go nešiojamas dujinis grilis - puikus pasirinkimas! Ilgalaikė ketaus ir aliuminio mišinio konstrukcija, paprastas vieno mygtuko uždegimas, temperatūros daviklis ir TRU-Infrared  sistema, sauganti maistą nuo liepsnų, leis mėgautis puikiai iškeptu maistu kur tik panorėsite! Kepsninė  tvirta ir patogi. Ant nerūdijančio plieno grotelių sutalpinsite net 12 mėsainių.

Specifikacija:

  • Išmatavimai 63 x 42,2 x 39,9 cm
  • Kepimo plotas 44 x 28 cm
  • Degiklio galingumas 2,4 kW
  • Svoris 9 kg
  • Grotelių tipas nerūdijantis plienas
  • Garantija 2 metai
€199.00

“Gas2Coal®” hibridine kepsnine galite kepti tiek anglimis, tiek ir dujomis. Šis kombinuotas grilis mažiau nei per 60 sekundžių. lengvai persijungia iš dujų į anglis.

1 žingsnis: pašalinkite ketaus groteles.
2 žingsnis: padėkite anglies dėklą į kepsninę ir tolygiai pasiskirstykite anglis ant dėklo.
3 veiksmas: įdėkite groteles atgal.

Įdėkite anglis ir įjunkite 3 degiklius, naudodami elektroninį degimą ir uždarykite dangtį 10-15 minučių. Išjunkite degiklius ir palaukite 5 minutes, kol akmens anglis užsidegs. Nereikia jokių degiųjų skysčių.

Kepsninė su ketaus grotelėmis bei didele talpa suteikia jums daugiau vietos paruošti gaminius didesnei kompanijai.

Gas2Coal turi tris nerūdijančio plieno degiklius, kurių skleidžiama kaitra tolygiai paskirstoma į kepamus patiekalus. Kepsninė taip pat turi šoninę viryklę, kuri yra reikalinga, norint čia pat virti padažus ar garnyrą.

€469.00 €499.00

Char-Broil skiriasi nuo visų kitų dujinių grilių tuo, kad naudoja “TRU INFRARED” technologiją, ji padeda išlaikyti maistą kurkas sultingesnį ir sutaupo iki 50% daugiau dujų sanaudų nei kitos kepsninės. Ši technologija taip pat apsaugo jūsų kepinius nuo nereikalingų ugnies pliupsnių.

Professional 2200S turi du nerūdijančio plieno degiklius, kurių skleidžiama kaitra atsimuša į plokštę, esančią po grotelėmis ir tokiu būdu kaitra itin tolygiai paskirstoma į mėsą. Kepsninė sutverta paprastai, bet tvirtai, norint kad tarnautų kuo ilgiau.

Komplektacija:

- Nerūdijančio plieno korpusas
- Dvigubas nerūdijančio plieno dangtis
- Šoninės lentynos
- Nerūdijančio plieno grotelės su ketumi – rudims atsparios,lengvai valomos
- Ratukai transportavimui
- Papildomos grotelės netiesiogiam kepimui
- Termometras
- Įkurimo mechanizmas
€499.00

Char-Broil skiriasi nuo visų kitų dujinių grilių tuo, kad naudoja “TRU INFRARED” technologiją, ji padeda išlaikyti maistą kur kas sultingesnį ir sutaupo iki 50% daugiau dujų sanaudų nei kitos kepsninės. Ši technologija taip pat apsaugo jūsų kepinius nuo nereikalingų ugnies pliupsnių.

Nerūdijančio plieno korpusas - štai kas paverčia šią kepsninę verta Jūsų dėmesio. Nerūdijantį plieną yra itin legva prižiūrėti ir net po 5 ar daugiau metų Jūs galėsite kepsninę vėl  išplauti ir legvai palaikyti gerą jos būklę. Tai itin tvirtai suręstas dujinis grilis.

Aukštos klasės nerūdijančio plieno degikliai, nerūdijančio plieno karščio sklaidytuvai, ketaus grotelės – viskas, ko reikia ilgaamžiškumui ir nepriekaištingam kepimui.

Komplektacija:

Nerūdijančio plieno korpusas
Dvigubas nerūdijančio plieno dangtis
Šoninės lentynos
Šoninė viryklė
Storos ketaus grotelės
Tvirti ratai transportavimui
Papildomos grotelės netiesiogiam kepimui
Termometras
Įkurimo mechanizmas
€599.00 €719.00
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink