La Caja China kepsninės

 


La Caja China pristato premium lygio kepsnines, kuriose galite iškepti visą paršelį. 

La Caja China

La Caja China reiškia kinietišką dėžutę. Ir iš tiesų kepsninės leidžia idealiai iškepti ir išrūkyti kiaulieną, bet kurią kitą mėsą ar vištieną. PAGAMINTA JAV.

Istorija

1985 m.  kompanijos įkūrėjui kepant BBQ kieme, jo tėvas prisiminė, kad kažkada Kuboje matė kepsninę, kurioje iškepto paršelio odelė buvo traški. o anglys buvo dedamos ne apačioje, bet iš viršaus. Idėja patiko, tad greitai buvo sukurtas ir išbandytas prototipas ir įkurta La Caja China įmonė.

Vertybės

Gamintojas didžiuojasi gaminamų kepsninių kokybe, nuolat plečia, tobulina ir atnaujina gaminius, tad gali garantuoti, jog jie yra geriausi rinkoje. Savo klientus nuolat moko ir suteikia visapusišką pagalbą. Nuo pagalbos instaliuojant įrenginį iki receptų, kurie nešvaistant laiko padės tapti tikru profesionalu.

Kodėl verta pirkti  Le Caja China skrudinimo dėžes ?

La Caja China kepsninė - puikus būdas mėsai kepti. Joje galima kepti ne tik didelius mėsos gabalus, bet ir visus paršelius, suteikiant mėsai nepakartojamą dūmo kvapą ir skonį. 

Premium kepsninės

Aukščiausios kokybės metalinės kepsninės puikiai tinka didesnėms maitinimo įstaigoms, virtuvės profesionalams, aišku, jas puikiai galite naudoti ir namuose.

Koks skirtumas tarp aliuminio ir galvanizuotų dėžių?

Aliuminio dėžės yra pigesnės nei galvanizuoto metalo ir mes garantuojame, kad jos nerūdys. Galvanizuoto metalo dėžės truputį brangesnės, tačiau jos puikiai atrodys jūsų kieme ar restorane. 

Kaip apsaugoti kepimo dėžes nuo rudžių ir palaikyti švarą?

Tik švara ir priežiūra padės Jūsų La Caja China kepsninei puikiai atrodyti ir tarnauti Jums visą eksploatavimo laikotarpį. Siekiant apsaugoti įrenginį nuo korozijos, turite po kiekvieno naudojimo jį kruopščiai išvalyti. Specialiai šiems gaminiams sukūrėme riebalų šalinimo sprendimą. Paprasčiausia papurkškite, o vėliau išplaukite su muilu ir šepečiu. Būtinai išdžiovinkite.

Ar lengva surinkti?

Visiškai ! Nors kiekvienas aliuminio gaminys turi pridėtą išsamią instrukciją, mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus. Galvanizuotoms dėžėms surinkimo instrukcijos nereikia. Jos parduodamos jau surinktos. Prireiks vienintelio dalyko - gero gabalo mėsos.

Kodėl La Caja China?

La Caja China– amerikietiška klasikinės kiniečių kepsninės versija. Pradėjęs gamybą dar 1985, gamintojas turėjo pakankamai laiko ištobulinti įrenginius, pasiekti aukščiausią kokybę. 

Vėjo deflektorius #3 La Caja China kepsninės modeliui. ..
€28.60
Kepimo grotelės, skirtos La Caja China kepsninei #3. Kepimo grotelės dedamos kepsninės vir..
€37.00
Vėjo deflektorius #1; 2; SP modeliams ..
€38.90
Kepimo grotelės, skirtos La Caja China kepsninių #1,2 ir SP modeliams. Kepimo grotelės dedamos ..
€58.00
Mažiausio  dydžio  (#3) skrudinimo dėžė puikiai tiks Jūsų vakarėliams, šeimos ..
€455.00
La Caja China modelis MEDIUM – puikus pasiūlymas norintiems iškepti visą paršelį..
€495.00
La Caja China #1 kepsninės modelis – puikus pasiūlymas, norintiems iškepti visą par&sca..
€649.99
La Caja China #2 modelis- puikus pasiūlymas, norintiems iškepti visą paršelį. Kepkite ..
€699.99
La Caja China kepsninė Semi-PRO- SP150DP – puikus pasiūlymas restoranams, kavinėms ar bar..
€1,800.00
La Caja China Modelis Semi-PRO- SP300DP – puikus pasiūlymas restoranams, kavinėms ar barams, k..
€2,499.00
Rašyk
Skambink