Kamado Char-Broil Kamander


Amerikiečių kompanijos metalinė Char-Broil® Kamander anglimis kūrenama kepsninė atlieka visas tas pačias 100% funkcijas kaip ir Kamado keraminės kepsninės. Kepsninėje yra izoliuotos dvigubo metalo sienelės greitai ir tolygiai įšyla, puikiai išlaikydamos šilumą. Kepsninė tarnaus ilgus metus,  nes niekas nedūžta, netrūksta ir nesunki.

Char Broil Kamander kepsninės originalus uždangalas. Pagamintas iš labai stipraus ir ilgaamžio poliesterio audinio, dažyto su aukščiausios kokybės dažais. Kamander uždangalas apsaugos jūsų kepsninę nuo visų oro sąlygų. Uždangalo apačioje ya kilpos, kuriomis uždangalas tvirtinamas prie kepsninės rėmo ir todėl uždangalo nenuneš net stiprus vėjas.

Uždangalo išmatavimai: 
Aukštis 116 cm
Plotis 70 cm
Ilgis 80 cm.

 

€24.99 €29.00

Aukščiausios kokybės picos akmuo, tinkamas naudoti daugelyje kepsninių ar krosnių.

Skersmuo - 38 cm., storis - 2 cm. Pagamintas iš kordierito akmens ir yra storesnis nei dauguma konkurentų bei atlaiko didelę šilumą.

Char Broil Kamander kepsninėje gali būti naudojamas ir kaip picos akmuo, ir kaip deflektorius:

1. Lėtam ir ilgam kepimui bei rūkymui Kamander kepsninėje paprasčiausiai reikia išimti vandens/riebalų indą ir vietoj jo įdėti akmenį.
2. Naudojant kaip deflektorių - vandens indą dėkite ant akmens.
3. Kepdami picą, palikite vandens / riebalų indą jo standartinėje vietoje, o akmenį dėkite ant grotelių. Įkaitinkite akmenį ir kepkite ant jo picą.
€29.00 €39.00

Char-Broil® Kamander anglimis kūrenama kepsninė atlieka visas tas pačias funkcijas kaip ir brangesnės kamado stiliaus kepsninės. Izoliuotos dvigubo plieno sienelės greitai ir tolygiai įšyla, puikiai išlaikydamos šilumą. 

Pagrindiniai savybės

Lengvesnis oro srauto valdymas
Oras į kepsninę patenka per viršutinį ir šalia lentynėlės esančius temperatūros valdiklius – paprasčiau reguliuoti oro srautą. 

Kelių aukštų kepimo paviršiai
Kamander jums siūlo visišką universalumą su jame įmontuotais keliais kepimo aukštais. Tai taps nepakeičiamu dalyku kepant daržoves, šonkaulius ar rūkant žuvį. Antro kepimo paviršiaus aukštis yra reguliuojamas

Išimamas paelenų kibirėlis
Vidinė pelenų dėžutė išimama iš įrenginio viršaus, todėl valymas yra lengvesnis. Dėl to “Char-Broil Kamander” kepninės apačioje nėra oro angos. Tai apsaugo nuo nepageidaujamo oro patekimo esant vėjui ir užtikrina geresnę temperatūros kontrolę.

Dvigubo plieno konstrukcija
Kepsninė įšyla greitai ir tolygiai bbei gerai išlaiko šilumą ir drėgmę kepsninės viduje. Palaikykite tikslią maisto ruošimo temperatūrą, nuo aukštos temperatūros – iki žemos, skirtos lėtam rūkymui.

Nuimamas riebalų indas/deflektorius
Nuimamas riebalų indas yra po pagrindinėmis kepsninės grotelėmis, riebalai nepasiekia ugnies ir yra surenkami šiame inde. Jis taip pat veikia kaip šilumos deflektorius.

Sulankstoma šoninė lentyna
Didelė, nerūdijančio plieno šoninė lentyna suteikia pakankamai vietos maisto ruošimui, ar produktų, įrankių pasidėjimui.

Lengvas kepsninės transportavimas

Kepsninėje yra sumontuoti ratukai ir lentyna prie jų.

Komplektacija:
 • Ketaus grotelės dengtos emaliu
 • Karščio deflektorius – vandens indas
 • Papildomos viršutinės grotelės
 • Nerūdijančio plieno lentyna
Specifikacijos
 • Svoris – 54 kg
 • Aukštis – 113cm  
 • Plotis – 105cm bendras, 72cm su suskleista lentyna
 • Grotelių diametras – 51 cm
 • Antro aukšto kepimo plotas – 740 cm 2
 • Kepimo grotelių medžiaga – ketus, dengtas emaliu
 • Korpusas – dvigubos plieno sienelės 
 • Lentynos medžiaga – nerūdijantis plienas
Kepsninės dydis Ø57cm
Kepimo grotelių dydis Ø51cm
Žmonių grupei 10-15 žm.
Korpusas

metalinis

€449.00 €549.00
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink