• Ketaus kazanas Ø28cm 8L
Akcija - 22%
Populiari
SALE!!!

Prekės kodas: 633

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Garantija: 24 mėn

Kilmės šalis: Ukraina

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €20.00

Aukštos kokybės ketaus kazanas su dangčiu suteiks maistui ypatingą skonį! Ketaus kazanas labai gerai išlaiko šilumą ir tolygiai ją paskirsto. Dėl tokių ketaus savybių Jūsų ruošiamas maistas iškeps ar išsitroškins tolygiai. Su ketaus kazanu Jūsų patiekalai virs tikru, nepamirštamo skonio, šedevru! Profesionalūs šefai žino, kad tradicinis kepimas ir rūkymas yra ne vieninteliai būdai paruošti maistą ant žarijų. 

  • 28cm skersmuo, aukštis 17,5cm
  • 8 litrų talpa
  • rankena
  • 6,2kg
Suderinamas ir galite naudoti ant: dujinės viryklės, indukcinės kaitlentės, elektrinės kaitlentės, keraminės kaitlentės ir žinoma Kamado kepsninėje, grylyje, ABAS ugniakūre!
Tinka Ø52cm ir didesnėms kepsninėms.
 
Šią prekę Lietuvoje Jums pristatysime per 2 darbo dienas per kurjerių tarnybą.
€69.99 €89.99
Ketaus indai turi pagrindinį privalumą - gerai laiko karšti, neatvėsta įdėjus maistą ir yra LABAI ilgaamžiai. Prieš naudojant reikia 1 valandą iškaitinti su druska žemoje iki 150C temperatūroje. Po to patartina indą ištepti aliejumi ir vėl pakaitinti 1 valandą 150C temperatūroje. Po kiekvieno naudojimo ketaus indus reikia išplauti ir palikti sausai. Po kiekvieno kepimo susidaro apvalkalas ant ketaus paviršiaus ir kuo ilgiau naudojate tuo indas geriau veikia. Jei kyla neaiškumų - kreipkitės į mus. Mūsų svetainėje skyltyje INGOS RECEPTAI rasite instrukciją kaip reikia paruošti ketaus indą prieš pirmą naudojimą :)
Po pirmo naudojimo puodas rudija, maistas pritraukia metalo skonio. Maistas patamseja???
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink