• Ketaus troškintuvas 8L
  • Ketaus troškintuvas 8L
  • Ketaus troškintuvas 8L
Akcija - 44%
Populiari
SALE!!!

Prekės kodas: 6358

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: Ukraina

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €40.00

Ukrainoje gaminamas ketaus troškintuvas yra ekologiškas maisto ruošimo indas, jis neišskiria toksinių medžiagų, nebijo įbrėžimų (nereikalauja specialių virtuvinių įrankių maišant arba verčiant maistą gaminimo metu). Šis indas maloniai Jus nustebins savo savybėmis. Virėjų pripažinta, kad būtent ketaus troškintuvuose maistas išsitroškina geriausiai ir būna ypatingai gardus.  Skirtingai nuo keramikinių ir stiklinių troškintuvų, ketaus troškintuvą galėsite naudoti tiek įvairiose lauko kepsninėse, tiek ir ant visų tipų kaitlenčių bei orkaitėje.

Į  8L troškintiuvą be vargo sutalpinsite vidutinę antį ar žąsį gardžiai vakarienei. Ketaus dangtis puikiai priglunda ir įkaista, padedamas tolygiai pasiskirstyti šilumai po indą. Tokiame inde gaminamas maistas „išsaugo“  didesnę dalį savo naudingų mikroelementų. 

Ketaus troškintuve Jūs galėsite ne tik pagaminti nuostabiai ištroškintą ir sultingą paukštieną, bet ir balandėlius, įvairiausius Jūsų ypatinguosius troškinius, kepti gardžiausius plokštainius ir net plovą, kuris išlieka toks pats birus ir gardus lyg iš kazano.

PARAMETRAI:
- Talpa 8 L;
- Ilgis  (nuo rankenos iki rankenos) 45.5cm
- Plotis (plačiausioje vietoje viršuje) 25.4cm
- Aukštis be dangčio 14.2cm
- Aukštis su dangčiu 19.5cm
- Dugno storis 4,3mm
- Svoris 6.4 kg

Šią prekę Lietuvoje Jums pristatysime per 2 darbo dienas per kurjerių tarnybą.

€49.99 €89.99
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink