Uždegilkio Looftlighter aprašymas

KODĖL NAUDOTI LOOFTLIGHTER UŽDEGIKLĮ?

Looftlighter yra greičiausiai uždegantis ir įkuriantis uždegiklis pasaulyje. Nėra jokios liepsnos ar dujų, tik karšto oro srautas, kuris įdega medžio anglį ir sutaupo Jūsų laiką, kurį galite skirti maisto kepimui. Looftlighter uždegiklis įkuria ir medieną, todėl jį galite naudoti lauke griliui ir viduje – židiniui, krosnelei, kieto kuro katilui. Taip, jis dar turi ir integruotą butelių atidarytuvą. 

Saugu

Jokios liepsnos, dujų ar cheminių medžiagų. Looftlighter uždegiklis naudoja tik karštą orą. Jis taip pat turi ir saugų korpusą, kuris atvėsta per keletą sekundžių po naudojimo.

Ekologiška

Kiekvieną dieną visame pasaulyje žmonės sunaudoja didelius kiekius cheminių medžiagų, kad įkurtų ugnį. Looftlighter uždegiklis padės to atsisakyti. Nuo šiol Jūs naudosite TIK labai karšto orą vietoj minėtų chemikalų. Daugiau jokių CO2, deginančių cheminių medžiagų ir blogo kvapo prisigėrusio maisto.

Lauke ir patalpoje

Looftlighter uždegiklį galite naudoti ištisus metus. Jei nemėgstate gaminti  maisto lauke žiemą, tuomet neškite Looftlighter uždegiklį į namus ir įkurkite kieto kuro katilą ar židinį vos per 60 sekundžių.

Kaip uždegti medžio anglis?

Įjungti Looftlighter uždegiklį. Paliesti anglį prietaiso galiuku.

Atitraukti uždegiklį, kai pasirodo kibirkštys.

Tęsti, nukreipę Looftlighter uždegiklį į tą pačią vietą.

Jei norite įkurti anglis tuojau  pat, tuomet reikia pūsti karštą orą Looftlighter uždegiklio pagalba apie 2 minutes ir anglys pabals kur kas greičiau.

Kaip uždegti malkas židinyje?

Patikrinkite, ar atidarytas dūmtraukis. Sudėkite dideles malkas išorėje, o mažas – viduje. Tarp mažų malkučių įdėkite susukto į kamuoliuką  popieriaus. Su Looftlighter uždegikliu palieskite popierių ir paspauskite įjungimo mygtuką. ATITRAUKITE Looftlighter uždegiklį 20 cm., vos tik pasirodo kibirkštys ir toliau laikykite įjungtą bei nukreiptą į tą pačią vietą dar apie 60 sekundžių.

Valymas ir laikymas:

Looftlighter uždegiklį visada laikykite švarų. Jei reikia, galite nuvalyti drėgna šluoste. Nenaudokite jokių ploviklių! Laikykite sausoje vietoje, o panaudoję Looftlighter uždegiklį, visada leiskite jam atvėsti.

Garantija:

Gamintojas Looftindustries suteikia 2 metų garantiją nuo įsigijimo datos. Garantija apima tik gamyklinius defektus. Transportavimo išlaidos į garantiją neskaičiuojmos. Garantija nustoja galiojusi, jei Looftlighter uždegiklis buvo ardytas ar modifikuotas, neturint oficialių įgaliojimų tai atlikti. Garantija taikoma tik pateikus įsigijimo dokumentus. Gaarantija netaikoma, atsiradus  tokiems naudojimo padariniams, kaip priekinės Looftlighter uždegiklio dalies lydymasis. Garantija negalioja, jei Looftlighter uždegiklis buvo įsigytas ne oficialiai įgaliotose pardavimo vietose.

Techniniai parametrai:

Matmenys: ilgis: 45,2 cm, plotis 6,6 cm, gylis 6,6 cm
Korpuso apsauga nuo įkaitimo: kaitinimo elementas apsaugotas aliuminiu skydeliu 
Maitinimo įtampa: 230 V/60Hz
Galia: 1800 W
Oro srautas 500L/min, 600C
Svoris: 880 g (1330 g su pakuote)
Laido ilgis: 3 metrai

SVARBU

Medžio anglis ir malkos, uždegtos su Looftlighter uždegikliu, greitai įkaista iki labai aukštos temperatūros. Nuo jų sklindančią kaitrą Looftlighter uždegiklis sugeria. Dėl šios priežasties išorinis skydas (su skylutėmis) yra pagamintas iš aliuminio. Vienintelė jo paskirtis – apsauga nuo karščio.

Aliuminio pranašumas yra tas, kad jis neįkaista iki pavojingo lygio ir greitai atvėsta. Tačiau aliuminis pasižymi ir trūkumu: jis gali išsilydyti, jei Looftlighter uždegiklis per ilgai liesis su karšta medžio anglimi ar malkomis. Todėl yra labai svarbu uždegiklį atitraukti, pasirodžius kibirkštims.

Įsigyti Looftlighter uždegiklį galite čia...

Rašyk
Skambink