• Pira 80 LUX black

Prekės kodas: 505

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Pira The Charcoal Ovens Company

Aukštos kokybės ir ispanijos gamintojo orkaitė, kūrenama medžio anglimis ir visiškai autonomiška (nereikia elektros ar dujų).
 
*AKCIJA! Šį mėnesį orkaitės pristatymas per kurjerį Lietuvoje NEMOKAMAS! Pristatymo laikas yra 7 darbo dienos.
€6,500.00

Pira 70 XL luxPira 70 XL luxPira 80 luxPira 90 luxPira 90 D LUXPira 120 lux
Svečių skaičius iki90100115130150175
Gaminamo maisto kiekis kg/val 606575110120150
Plotis7070809090120
Gylis616969737978
Aukštis6969698318287
Svoris kg.122155170244416306
Parašyti atsiliepimą
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink