PEUGEOT

„Peugeot“ malūnėliai – tai kokybė, stilius bei ilgaamžiškumas

Skambus ir gerai žinomas pavadinimas „Peugeot“ atsirado dar tada, kai du broliai prancūzai Jean Pierre and Jean Frédéric Peugeot 1810 metais pradėjo gaminti nuostabius malūnėlius „Peugeot“. Tvirtos sandaros, užpatentuoto malimo mechanizmo, nerūdijančio plieno malūnėliai tapo gerai žinomų automobilių „Peugeot“ pradininkai. Visa šio prekinio ženklo istorija prasidejo nuo tobulų malūnėlių mechanizmų…

Ilgainiui “Peugeot” malūnėliai tapo etalonu ir būtinu atributu virtuvės meistrams - daugelis žymių restoranų virėjų naudoja tik juos. Negana to, vis dažniau galima pamatyti šiuos malūnėlius besipuikuojančius ant restoranų, kavinių stalelių. Lankytojams tiesiog malonu patiems susimalti puikių skoninių ir aromatinių savybių turinčių šviežių pipirų ar druskos. Šviežiais prieskoniais rekomenduojama paskaninti salotas, kepsnius ar padažus.

Lietuvoje vis gilėja tradicija dovanoti ,,Peugeot'' malūnėlius artimiems draugams, giminaičiams, verslo partneriams įvairiomis progomis - įkurtuvių, vestuvių, Kalėdų... Malūnėlis - tai ne tik praktiška dovana, jis taip pat nuostabiai papuošia įvairiausius namų interjerus.

“Peugeot” malūnėlių mechanizmas yra reguliuojamas - galima pasirinkti pageidaujamą druskos, pipirų rupumą. Pati tobuliausia malimo sistema yra U – Select. Tai yra patentuota malimo sistema, turinti keletą malimo pozijų: 6 skirtingas malimo pozicijas pipirams, 3 skirtingas malimo pozicijas druskai.

“Peugeot” malūnėliai yra išskirtinai kokybiški:

  • Gaminami iš patvarių užpatentuotų medžiagų.
  • Malimas gali būti reguliuojamas pagal individualius poreikius.
  • Lengvai užpildomi.
  • Įvairus malūnėlių pasirinkimas pagal dydžius, formas, medžiagas ir spalvas.

“Peugeot” malūnėlių tipai:

“Peugeot” malūnėliai pipirams

Pipirų malimo mechanizmas yra pagamintas iš dvigubos dantukų spiralės, kuri neleidžia pipirų grūdeliams išsprūsti malimo metu. Šis mechanizmas turi patentuotą apdorojimo sistemą, kuri apsaugo plieną nuo rūdijimo, tuo pačiu išlaikydama dantukų aštrumą bei saugo juos nuo nusidėvėjimo.

“Peugeot” malūnėliai druskai

Druskos malimo mechanizmas yra sukurtas rupiai maistinei druskai malti. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir yra nejautrus druskos korozijai.

“Peugeot” malūnėliai prieskoniams

Prieskonių malimo mechanizmas puikiai sumala įvairius prieskonius bei aromatines džiovintas žoles, tokias kaip: bazilikas, čiobreliai, petražolės, kmynai ir t.t. Jo forma yra sukurta taip, kad puikiai apsaugotu mechanizmą nuo trinties, lūžių ir nusidėvėjimo.

“Peugeot” malūnėliai čili pipirams

Čili pipirų malimo mechanizmas yra išskirtinis “Peugeot” produktas. Šis patentuotas modelis turi išankstinio įpjovimo sistemą ir mechanizmą, kuris po to sumala sausus čili pipirus. Taip pat kaip ir paprastas pipirų malūnėlis, šis mechanizmas turi patentuotą apdorojimo sistemą, kuriapsaugo plieną nuo rūdijimo, tuo pačiu išlaikydama dantukų aštrumą bei saugo juos nuo nusidėvėjimo.

“Peugeot” malūnėliai muskato riešutams

Muskato riešutų malūnėlis yra pagamintas iš dvigubo plieninio trintuvo ir stiprių replių, kurių dėka riešutas yra labai smulkiai sumalamas. Reikia tiesiog pasukti rankenėlę, esančią malūnėlio viršuje, kad pajutumėte visus muskato riešuto aromatus bei skonius be jokios rizikos susižeisti pirštus.

Atsiprašome, tačiau pasirinkto gamintojo prekių šiuo metu neturime!

Grįžti
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink