• Pira 90 LUX inox
Akcija - 7%
Populiari

Prekės kodas: 508

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

text_location Ispanija

Gamintojas: Pira The Charcoal Ovens Company

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €556.50

Aukštos kokybės ir ispanijos gamintojo orkaitė, kūrenama medžio anglimis ir visiškai autonomiška (nereikia elektros ar dujų).
 
Pristatymo laikas yra 7 darbo dienos.
€7,393.50 €7,950.00


Pira 70 XL luxPira 70 XL luxPira 80 luxPira 90 luxPira 90 D LUXPira 120 lux
Svečių skaičius iki90100115130150175
Gaminamo maisto kiekis kg/val 606575110120150
Plotis7070809090120
Gylis616969737978
Aukštis6969698318287
Svoris kg.122155170244416306
Parašyti atsiliepimą
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Puiki dovana grilio šefui!
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Puiki dovana grilio šefui!
Puiki dovana grilio šefui!
Rašyk
Skambink