• Ketaus kazanas Ø28cm 8 L
Naujiena

Prekės kodas: 633

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Garantija: 24 mėn

Aukštos kokybės ketaus kazanas su dangčiu suteiks maistui ypatingą skonį! Ketaus kazanas labai gerai išlaiko šilumą ir tolygiai ją paskirsto. Dėl tokių ketaus savybių Jūsų ruošiamas maistas iškeps ar išsitroškins tolygiai. Su ketaus kazanu Jūsų patiekalai virs tikru, nepamirštamo skonio, šedevru! Profesionalūs šefai žino, kad tradicinis kepimas ir rūkymas yra ne vieninteliai būdai paruošti maistą ant žarijų. Su KAMADOCLUB kepsnine galėsite paruošti viską: traškią vištieną, keptą bei rūkytą kalakutą, skrudintas daržoves ir daug kitų patiekalų. Ir visa tai dėka specialių KAMADOCLUB priedų!

  • 28 cm skersmuo
  • 8 litrų talpa
  • Rankena
Suderinamas ir galite naudoti ant: dujinės viryklės, indukcinės kaitlentės, elektrinės kaitlentės, keraminės kaitlentės ir žinoma KamadoClub kepsninėje!
Tinka Ø52cm ir didesnėms kepsninėms.
 
Šią prekę Lietuvoje Jums pristatysime per 2 darbo dienas per kurjerių tarnybą.
€49.99
Ketaus indai turi pagrindinį privalumą - gerai laiko karšti, neatvėsta įdėjus maistą ir yra ilgaamžiai. Prieš naudojant reikia 1 valandą iškaitinti žemoje iki 150C temperatūroje. Po to patartina indą ištepti aliejumi ir vėl pakaitinti 1 valandą 150C temperatūroje. Po kiekvieno naudojimo ketaus indus reikia išplauti ir palikti sausai. Po kiekvieno kepimo susidaro apvalkalas ant ketaus paviršiaus ir kuo ilgiau naudojate tuo indas geriau veikia. Jei kyla neaiškumų - kreipkitės į mus.
Puodas rudija, maistas pritraukia metalo skonio. Maistas patamseja
Parašyti atsiliepimą
Pirkite išsimokėtinai mokėdami DALIMIS
Rašyk
Skambink