• Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
  • Skaitmeninis maisto termometras
Akcija - 35%
Populiari
SALE!!!

Prekės kodas: 813

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Garantija: 12 mėnesių gamykliniam brokui. Zondui garantija nesuteikiama.

Kilmės šalis: Kinija

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €7.00

Skaitmeninis maisto termometras yra reikalingas ruošiant įvairius patiekalus kepsninėse, orkaitėse, rūkyklose ar krosnyse.  Termometras Jums padės, kad maistas ne tik neperdžiūtų nuo per ilgo kepimo, bet ir visada būtų iškepęs!

Galima nustatyti maisto vidinę temeperatūrą ir ją pasiekus termometras pradeda pypsėti. Yra laikmatis, kurio pagalba galima nustatyti kepimo trukmę arba gali veikti kaip virtuvinis laikmatis. Šis prietaisas plastikiniu korpusu, iš priekio nerūdijančio plieno paviršiumi su gumuotais mygtukais. Didelis LCD ekranas. Patogu pakabinti korpuse įmontuotos skylutės arba magneto pagalba, ar tiesiog pastatyti atlenkus kojelę .

Termometras tinka mėsai, paukštienai, žuviai, kepsniams, duonai, sausainiams, pienui ir panašiai. Įbedus termometro nerūdijančio plieno zondą į maistą ir jam pasiekus reikiamą gaminimo temperatūrą (iškepus) - termometras pradės pypsėti. Taip pat galima naudoti ir rūkyklose - matuojant rūkyklos viduje temperatūrą ar vidinę maisto rūkymo temperatūrą.

Matavimo diapazonas nuo 0C iki +250C
Zondo ilgis 11.5cm, pagamintas iš nerūdijančio plieno.
Zondo laido ilgis 120cm, atsparus karščiui.
Baterija AAA, į kompletą neįeina.
LCD ekrano dysis 4,5x2cm
Termometro svoris 95g.

Įspėjimai. Nepalikti paties termometro korpuso orkaitėje, kepsninėje, rūkykloje krosnyje kol kepamas maistas. Neliesti įkaitusio zondo plikomis rankomis. Nemerkti viso termometro į vandenį. Zondą plauti muilinu vandeliu, valyti rankomis. Galima sterilizuoti zondą įmerkiant į verdantį vandenį.

Šį termometrą Lietuvoje Jums pristatysime per 2 darbo dienas per kurjerių tarnybą.

 

€12.99 €19.99
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink